Taśmy pakowe zabezpieczenie i identyfikacja produktu

 

RokNavMenu is the core of all the powerful Acacia menu system. Please ensure you are using the latest version of RokNavMenu, available here.


Dropdown Menu

The Dropdown Menu is an advanced CSS drive dropdown menu system. It offers advanced structural features such as multiple columns, inline icons and text, inline modules and positions, custom column widths, item distribution and menu offset. All of these are configurable for each menu item.

Dropdown Menu
 

SplitMenu

A static menu system that displays 1st level items in the main horizontal menu and further children in the Sidebar.

SplitMenu
 

All Menu Items can be edited from Admin → Menu → Menu NameMenu Item.


image

Responsive Mode: Smartphone

For mobile devices, there are two options, a dropdown panel menu with items in a tree format or a select box using the browsers own UI elements. Chose a format in the template's menu settings.

The mobile menu is active for both the Dropdown Menu and SplitMenu.


Creating child menu items

Go to Admin → Menu → A MenuA Menu Item → Select a Parent Item, and it will appear as a child of it.

image
image

Standardowa

Najpopularniejsza taśma opakowaniowa charakteryzująca się dużą rozciągliwością szybko i solidnie przykleja się do tektury zapewniając bezpieczne przechowywanie i transport rozmaitych przedmiotów.

Taśma z folii polipropylenowej, gwarantuje szybkie odwijanie. Klej dobierany jest odpowiednio do warunków magazynowo-transportowych. Powierzchnia klejowa wykonana jest z:
 • kauczuku naturalnego
 • kauczuku syntetycznego
 • kauczuku HOT-MELT
 • solventu lub akrylu
 • Taśma klejąca polipropylenowa polecana jest szczególnie do kartonów o wadze do 20 kg.

  Specjalistyczna

  Cichoodwijalna taśma z najsilniejszym klejem solvent; doskonale nadaje się do zaklejania dużych i ciężkich opakowań z dużym napięciem przy składaniu i zamykaniu, odporna na wilgoć.

  Ciche i równomierne odwijanie sprawia, że jest ona niezwykle wygodna w użyciu, a dobrej jakości klej sprawia, że nadaje się do każdej powierzchni opakowań. Taśmy PVC łatwo się nadrukowują oraz wygodnie się je odrywa.

  EKO

  Cichoodwijalna taśma wytwarzana z papieru KRAFT charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Łatwo daje się przedrzeć ręcznie

  Produkt dla osób, które cenią ekologię. Taśma jest dostępna w kolorach brązowym i białym. Swoją doskonałą przyczepność zawdzięcza zastosowaniu kleju kauczukowego. Wyróżnia się unikalną strukturą papieru. Taśma jest także dostępna w wersji podgumowanej, która ma większą odpornością na zerwanie.

  Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru taśm

  Oferowane przez naszą firmę taśmy charakteryzują się równą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przylepnością w każdych warunkach. Nałożone na karton, z upływem czasu zwiększają swą przylepność i wytrzymałość. Są idealnym rozwiązaniem w ręcznych i automatycznych systemach pakujących.