Taśmy pakowe zabezpieczenie i identyfikacja produktu

 

Skuteczny, niedrogi nośnik reklamy i identyfikacji firmy

Stanowią pewnego rodzaju plombę, która zabezpiecza karton oraz utrudnia dostęp osobom niepowołanym.
Firmy posiadające taśmy z własnym logotypem oceniane są jako bardziej profesjonalne i umocnione na rynku

Rodzaje najczęściej stosowanych taśm

image

Taśmy PP

polipropylenowa
image

Taśmy PVC

polichlorek winilu
image

Taśmy papierowe

ekologiczne

Standardowa

Najpopularniejsza taśma opakowaniowa charakteryzująca się dużą rozciągliwością szybko i solidnie przykleja się do tektury zapewniając bezpieczne przechowywanie i transport rozmaitych przedmiotów.

Taśma z folii polipropylenowej, gwarantuje szybkie odwijanie. Klej dobierany jest odpowiednio do warunków magazynowo-transportowych. Powierzchnia klejowa wykonana jest z:
 • kauczuku naturalnego
 • kauczuku syntetycznego
 • kauczuku HOT-MELT
 • solventu lub akrylu
 • Taśma klejąca polipropylenowa polecana jest szczególnie do kartonów o wadze do 20 kg.

  Specjalistyczna

  Cichoodwijalna taśma z najsilniejszym klejem solvent; doskonale nadaje się do zaklejania dużych i ciężkich opakowań z dużym napięciem przy składaniu i zamykaniu, odporna na wilgoć.

  Ciche i równomierne odwijanie sprawia, że jest ona niezwykle wygodna w użyciu, a dobrej jakości klej sprawia, że nadaje się do każdej powierzchni opakowań. Taśmy PVC łatwo się nadrukowują oraz wygodnie się je odrywa.

  EKO

  Cichoodwijalna taśma wytwarzana z papieru KRAFT charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Łatwo daje się przedrzeć ręcznie

  Produkt dla osób, które cenią ekologię. Taśma jest dostępna w kolorach brązowym i białym. Swoją doskonałą przyczepność zawdzięcza zastosowaniu kleju kauczukowego. Wyróżnia się unikalną strukturą papieru. Taśma jest także dostępna w wersji podgumowanej, która ma większą odpornością na zerwanie.

  Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru taśm

  Oferowane przez naszą firmę taśmy charakteryzują się równą grubością, wysokimi parametrami dynamometrycznymi oraz wysoką przylepnością w każdych warunkach. Nałożone na karton, z upływem czasu zwiększają swą przylepność i wytrzymałość. Są idealnym rozwiązaniem w ręcznych i automatycznych systemach pakujących.